Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dippy Das moet verhuizen <p>In het prentenboek 'Dippy Das moet verhuizen' blijkt dat het nog knap lastig is om in de huidige dassenwoningmarkt een passende woning te vinden. Elk huis... »
We hebben er een geitje bij! Op de kinderboerderij is een nieuwe bewoner geboren. Vóór Mik het babygeitje heeft gevonden moet hij langs alle andere kinderboerderijdieren, die elk op hu... »
Vincent van Gogh Boek met CD en met liedteksten van Marjet Huiberts, <br/>illustraties van Irma Braat en<br/>een inleiding van Jan Paul Schutten<br/><br/>Vincent van Gogh is ... »
Mam, waar blijft het kindje? <p>'Mam, waar blijft het kindje?' is een prentenboek vol vrolijkheid en kleur over Sam, die er binnenkort een broertje of zusje bij krijgt. Sam wil niets lie... »
Ridder Florian in galop In zes nieuwe avonturen moet ridder Florian de Bange - die, zoals zijn naam<br/>al zegt, niet bepaald een held is - heel wat uitdagingen het hoofd bieden.<br... »
Aadje Piraatje heimwee <p>Aadje Piraatje groeit op op zee. Dat valt niet mee, maar gelukkig krijgt Aadje hulp van Jan-zonder-hand, Joop-houten-poot en alle andere stoere piraten. I... »
Poes Does en kat Kit <p>'Poes Does en kat Kit' is een grappig AVI-boek op niveau M3/E3 voor kinderen in groep 3 die leren lezen. In 'Poes Does en kat Kit' wonen twee totaal versc... »
Prinsje <p>Prinsje is een prachtig op- en aftelboekje in de vorm van een kasteel.
Een kartonboekje met een hoofdpersoon om verliefd op te worden! 'Prinsje' is een bi... »
Het heerlijke herfstboek In deze heerlijke voorleesbundel vind je de allerleukste voorleesverhalen over de herfst. Over hoe de herfst haar kleuren kreeg, over een voorzichtige kabout... »