Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Beestje, kom je op mijn feestje? 'Beestje, kom je op mijn feestje?' is een vrolijk prentenboek van Marjet Huiberts & Iris Deppe, die samen ook 'We hebben er een geitje bij!' maakten: het Pre... »
Aadje Piraatje <p>Aadje Piraatje groeit op tussen de piraten op een piratenschip. Maar hij heeft dezelfde problemen als gewone kinderen: hij moet leren zwemmen, moet zijn b... »
Heks Ridder Florian is niet bepaald een held. Hij is bijna voor iedereen en overal bang voor. Maar gelukkig is de wereld niet zo eng als Florian vreest.In dit ver... »
Aadje Piraatje moet in bad Aan boord van een piratenschip word je snel vies, vooral als er een stelletje poepende meeuwen boven je hoofd vliegt. Hoog tijd dus voor een goeie poetsbeurt... »
Jonkvrouw <p>Ridder Florian is niet bepaald een held. Hij is bijna voor iedereen en overal bang voor. Maar gelukkig is de wereld niet zo eng als Florian vreest.
Prinsje <p>Prinsje is een prachtig op- en aftelboekje in de vorm van een kasteel.
Een kartonboekje met een hoofdpersoon om verliefd op te worden! 'Prinsje' is een bi... »
Gilgamesj Gilgamesj van Frank Groothof was in de theaters een groot succes, maar is niet op cd verschenen. Dit oudste verhaal van de wereld is nog niet eerder zo toega... »
Het leuke lenteboek In deze fijne dikke voorleesbundel vind je de allerleukste voorleesverhalen over de lente. Over spullen verkopen op Koningsdag, lammetjes in de wei, lentekri... »
Vertelplaten We hebben er een geitje bij <p>De vertelplaten van 'We hebben er een geitje bij!' (Prentenboek van het Jaar 2016) maken voorlezen aan een groep kinderen simpel en heel erg leuk. Terwijl... »
Aadje Piraatje in gevaar <p>Luister nu naar de verhaaltjes van Aadje Piraatje in 'Aadje Piraatje in gevaar', voorgelezen door Jan Meng. Aadje Piraatje bevaart de wereldzeeën op het ... »