Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Am I Making Myself Clear? communication Tips. This book consists fifteen checklists about all different aspects of... »
Adviesvaardigheden AdviesvaardighedenDeze waaier staat boordevol slimme checklists die elke adviseur goed kan gebruiken. Wat zijn je rollen als adviseur? Welke gespreksstijlen ... »
Mans genoeg How to-boek voor vrouwen met ambitie. Realiseer je wensen en bereik wat je wilt - Van Thema sterauteur met meer dan 90.000 verkochte exemplaren op haar naam-... »
Feedback Waarom is het toch zo moeilijk goed met feedback om te gaan? Zien we op tegen de mogelijke negatieve reactie? Zijn we bang de ander te kwetsen? Of durven we ... »
Feedback Slik je je kritiek op anderen soms in? Maakt het je wat uit of je commentaar geeft aan je medewerker, collega of baas? Vermijd je het wel eens om positieve f... »
Feedback geven en ontvangen Op een goede manier feedback geven is een van de lastigste aspecten in de communicatie. De een durft het niet en houdt liever zijn mond, de ander flapt er va... »