Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een konijn voor Lot <h1><em>Een konijn voor Lot</em> van Marianne Busser en Ron Schröder</h1><h2>Veilig leren lezen voor leerlingen van de basisschool groep 4 - AVI M4</h2><p>V... »
Liselotte apprend a nager Liselotte est petite
et sais-tu où elle habite?
tu ne devineras jamais
cest dans un palais
Liselotte et le roi partent en bateau. Soudain le roi tombe à le... »
Hoera, ik ga naar groep 3! De vakantie is voorbij en Daan gaat naar groep 3. Hij vindt het erg leuk omdat hij graag wil leren lezen, maar het is ook wel een beetje eng. Gelukkig is juf... »
Het vrolijke wintervoorleesboek <p>In deze gezellige bundel staan versjes, liedjes en verhaaltjes over allerlei dingen die in de winter spelen. Verschillende bekende personages beleven nieu... »
Prins Peuter heeft een nee-dag <p>Als Prins Peuter op een ochtend met het verkeerde been uit bed stapt, vindt hij alles stom. Een mooie puzzel maken, limonade drinken of een zandkasteel bo... »
De vier kaboutertjes in de zomer Vier kaboutertjes wonen in het bos. En waar beleef je de seizoenen meer dan daar? Een sfeervol en fijn voorleesboek op rijm vol zandkastelen, kamperen, bijzo... »