Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Moe van het moeten kiezen Over de mentale kies-pijn van de moderne mens We leven in een tijd die enorme kansen en keuzes biedt: alles kan, alles mag. En toch zijn nooit eerder zoveel... »
Euthanasie: waarom niet? Een boek voor wie zich niet alleen wil informeren maar ook wil nadenken over euthanasie Vanuit zijn twintigjarige praktijk met euthanasiebegeleiding stelt Ma... »
Euthanasie: waarom niet? Een boek voor wie zich niet alleen wil informeren maar ook wil nadenken over euthanasie Vanuit zijn twintigjarige praktijk met euthanasiebegeleiding stelt M... »
Liefde voor het werk in tijden van management Ziekenhuizen en verzorgingsinstellingen worden, net zoals scholen, in toenemende mate gerund als bedrijven. Marc Desmet, ziekenhuisarts en veelgevraagd sprek... »
Euthanasie: waarom niet? <p>Vanuit zijn twintigjarige praktijk met euthanasiebegeleiding stelt Marc Desmet vast dat euthanasie niet zo evident is als soms in de media wordt voorgeste... »
Liefde voor het werk in tijden van management Ziekenhuizen en verzorgingsinstellingen worden, net zoals scholen, in toenemende mate gerund als bedrijven. Marc Desmet, ziekenhuisarts en veelgevraagd sprek... »
Moe van het moeten kiezen Over de mentale kies-pijn van de moderne mens We leven in een tijd die enorme kansen en keuzes biedt: alles kan, alles mag. En toch zijn nooit eerder zoveel ... »