Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De ochtend valt Op een nacht is Michael getuige van een ruzie tussen zijn ouders. Hij registreert de handelingen heel precies, maar de volgende dag probeert zijn vader hem v... »
Oktober Deze reeks omvat twaalf maanden, twaalf boekjes, twaalf schrijvers. Ieder boekje nodigt je uit om anders naar de tijd van het jaar te kijken.<p><p><i>De Maan... »
Koudvuur Ninon is nummer tien uit een gespleten en chaotisch gezin. Samen met haar broer Sasja en kleine zusje Lime - nummer elf en twaalf - vormen zij een famlilie i... »
De vanger ; de bastaard In De vanger stelt een vrouw een timmerman aan voor de renovatie van haar huis. Algauw komt de man erachter dat de vrouw gevangen zit in een noodlottige omst... »
Ziel, kom terug Na het succes van <em>Vallen is als vliegen</em> wijdt Manon Uphoff haar weergaloze schrijftalent aan het genre waarin ze als vanouds uitblinkt: het verhaal.... »
Vallen is als vliegen <em>Vallen is als vliegen</em>, de in de werkelijkheid gewortelde roman over het almaar groter wordende, pijnlijke verleden, werd bij verschijnen bijzonder l... »
Fraaie zaken Zes bekende Nederlandse schrijvers schreven een verhaal waarin voor advocaten en hun vak een belangrijke rol is weggelegd. Het resultaat is deze heerlijke bu... »