Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De vanger Een jonge vrouw zit met haar broers bij de notaris na het overlijden van hun vader. Tot haar verrassing blijkt zij het grote oude huis te erven onder voorwa... »
Tirade In zijn befaamde en veelkantige essay 'De troost der pornografie' uit Rudy Kousbroek zijn verbazing over het feit dat pornografie altijd op zoveel morele afk... »
De koffer in Nederlanse verhalen over vakantieliefdes »
Oktober Deze reeks omvat twaalf maanden, twaalf boekjes, twaalf schrijvers. Ieder boekje nodigt je uit om anders naar de tijd van het jaar te kijken.<p><p><i>De Maan... »
De ochtend valt De jonge Michael is op een nacht getuige van een vergaande ruzie tussen zijn ouders. Hij registreert alles heel precies, maar de volgende dag probeert zijn v... »
De zoetheid van geweld De personages in de veelal beklemmende verhalen van Manon Uphoff veranderen in angstige schaduwen, omdat ze zichzelf niet meer vertrouwen. Tegelijk zijn lief... »
Vallen is als vliegen Wanneer haar zestien jaar oudere zus, uitgehongerd en uitgedroogd, van de trap valt en sterft, doet dat als een vonk de woede van de schrijfster ontbranden. ... »
Vallen is als vliegen <em>Vallen is als vliegen</em>, de in de werkelijkheid gewortelde roman over het almaar groter wordende, pijnlijke verleden, werd bij verschijnen bijzonder l... »
De blauwe muze Dat het boek geduchte concurrentie heeft gekregen van kwalitatief hoogwaardige drama-series op televisie is zo langzamerhand geen nieuws. Steeds meer mensen ... »