Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
En we vergeten omdat het moet Na een stormachtige ontmoeting met de charismatische Innes Kent, verhuist Lexie Sinclair van het Engelse platteland naar Londen. Onder de indruk van de aanda... »
Hamnet Op een zomerdag in 1596 gaat Judith, een jong meisje uit Stratford-upon-Avon met een flinke griep in bed liggen. Haar tweelingbroer Hamnet zoekt overal verge... »
Jij en ik Op een koude middag in februari vangt Stella een glimp op van een man die ze jaren niet gezien heeft maar direct herkent. Dat denkt ze, althans. Ze vlucht na... »
Het huwelijksportret <p><strong><em>Grandioze opvolger van het bejubelde </em>Hamnet</strong></p><p>
</p><p>Florence, de jaren 1550. Lucrezia, derde dochter van de groothert... »
Hamnet Op een zomerdag in 1596 gaat Judith, een jong meisje uit Stratford-upon-Avon met een flinke griep in bed liggen. Haar tweelingbroer Hamnet zoekt overal verge... »
Voorbij de liefde Op een ochtend stapt Alice Raikes in Londen op de trein naar Edinburgh, waar haar zussen haar opwachten op het station. Diezelfde avond ligt ze in coma in ee... »
The Vanishing Act Of Esme Lennox A gothic intricate tale of family secrets lost lives and the freedom broughtby truth The Vanishing Act of Esme Lennox is a haunting look into onewomans tragi... »