Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Eetje en de kraai Deel 2 serie EetjeKra-kra-kra ... Pok-pok-pok.Eetje vliegt naar buiten.Jim holt achter hem aan.Dan zien ze hem.Een grote zwarte vogel.Eetje is boos op de kra... »
Stille getuige Leerkracht Bram van Ravensteyn heeft genoeg van het werken met zeer moeilijk opvoedbare kinderen en solliciteert naar een gewone dorpsschool. De nieuwe woon-... »
Die ene kaars Kerst. Gods Licht straalt in de duisternis. De echte betekenis van dit heilsfeit dringt niet zomaar tot mensen door. Vaak moet er veel weerstand overwonnen w... »
Storm Frank en Rinke hebben een leuke klas, vinden ze.Maar is dat wel zo?Iemand schrijft briefjes.Wie heeft dit gedaan?Peter kan het zijn, of Lisan, of ... Roelof!... »
Morgenrood Licht in het duister. Dat is de hoopvolle boodschap van Kerst.Maar zien we dat ook werkelijk om ons heen? Uit de kerstverhalenin deze bundel blijkt dat het d... »
Gloeiend Rinke geeft Frank een por.Ze wijst naar de bosrand, achter de volkstuintjes.Frank hijgt van schrik.Zijn boomhut … roetzwart!Wie heeft dit gedaan?Frank en R... »
Man van Tanna 1858: De Schotse John Paton voelt zich geroepen om het Evangelie te brengen aan de onbereikte volken, en vertrekt samen met zijn jonge vrouw naar Tanna, een ... »
Ijskoud Frank voelt een duw tegen zijn rugzak. Hij schiet naar voren, naar hetdunne ijs. PLOEMP! Kopje onder in het ijskoude water.Wie gaf die duw? Zijn zusje Fleur,... »