Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Boeken

Iene Miene Mutte
Iene Miene Mutte
<p>Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was donkerder dan de meest verschrikkelijke nachtmerrie.... »
 
 
 
 
 

Pluk een roos
Pluk een roos
<p>Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het... »
 
 
 
 
 

Piep zei de muis
Piep zei de muis
<p>Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het... »
 
 
 
 
 

Klikspaan
Klikspaan
<p>Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het... »
 
 
 
 
 

Iene miene mutte
Iene miene mutte
<p>Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was donkerder dan de meest verschrikkelijke nachtmerrie.... »
 
 
 
 
 

M.J. Arlidge introductie bundel (2-in-1)
M.J. Arlidge introductie bundel (2-in-1)
<p><strong>Twee nagelbijtend spannende thrillers over de fascinerende Britse inspecteur Helen Grace



Voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nes... »
 
 
 
 
 

Wie niet weg is
Wie niet weg is
<p>Nog nooit werd het zo persoonlijk voor Helen Grace als in <em>Wie niet weg is


</em> Het zesde deel in de bestsellerserie over Helen Grace<br... »
 
 
 
 
 

Piep zei de muis
Piep zei de muis
<p>Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het... »
 
 
 
 
 

Pluk een roos
Pluk een roos
<p>Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het... »
 
 
 
 
 

Wie niet weg is
Wie niet weg is
<p>Nog nooit werd het zo persoonlijk voor Helen Grace als in <em>Wie niet weg is


</em> Het zesde deel in de bestsellerserie over Helen Grace<br... »