Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Boeken

Naar bed, naar bed
Naar bed, naar bed
<p><strong>Snelheid, gruwel en een fijne plot
</strong>Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde reche... »
 
 
 
 
 

M.J. Arlidge introductie bundel (2-in-1)
M.J. Arlidge introductie bundel (2-in-1)
<p><strong>Twee nagelbijtend spannende thrillers over de fascinerende Britse inspecteur Helen Grace



Voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nes... »
 
 
 
 
 

Wie niet weg is
Wie niet weg is
<p>Nog nooit werd het zo persoonlijk voor Helen Grace als in <em>Wie niet weg is


</em> Het zesde deel in de bestsellerserie over Helen Grace<br... »
 
 
 
 
 

Piep zei de muis
Piep zei de muis
In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt zijn hart bij zijn vrouw en kinderen bezorgd. Inspecteur Helen Grace weet dat ... »
 
 
 
 
 

Schuitje varen
Schuitje varen
 »
 
 
 
 
 

Pluk een roos
Pluk een roos
<p>Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het... »
 
 
 
 
 

Wie niet weg is
Wie niet weg is
<p>Nog nooit werd het zo persoonlijk voor Helen Grace als in <em>Wie niet weg is


</em> Het zesde deel in de bestsellerserie over Helen Grace<br... »
 
 
 
 
 

Alles in de wind
Alles in de wind
<p>De vijftienjarige Jodie arriveert bij haar derde weeshuis. Misschien is dit keer alles anders. Is ze veilig en wordt er goed voor haar gezorgd. Maar de wa... »
 
 
 
 
 

Iene Miene Mutte
Iene Miene Mutte
dwarsligger 428<br/><br/>‘Iene miene mutte’ van M.J. Arlidge gaat over een seriemoordenaar die mensen in tweetallen ontvoert, ze vasthoudt en uithongert.... »
 
 
 
 
 

Pluk een roos
Pluk een roos
<p>Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het... »