Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
If <i>Ze volgt de strepen op het midden van de weg. Een spoor het donker in. Als hij haar komt halen, zal hij haar zien in het licht van de koplampen.Als hij ni... »
Voorgoed verdwenen? <i>Tije haalde diep adem en liet zich in het donkere water zakken tot op de bodem. Bodem? Onder zijn voeten voelde hij iets zachts. Iets wat meegaf, maar toc... »
De vijf geheimen van Marike Marike komt in de brugklas met drie grote geheimen, waarvoor ze zich doodschaamt. Vrienden zal ze dus wel niet krijgen. Daarom is ze stomverbaasd als een jon... »
Turkenliefje <p><em>Turkenliefje</em> is de nieuwe historische roman van Lydia Rood, een intrigerende combinatie van geschiedenis en fictie, voor de lezers van Simone van... »
Drenkeling op Drakeneiland <p>In <i>Drenkeling op Drakeiland</i>, het derde deel van de spannende <i>Drakeneiland</i>-serie geschreven door Lydia Rood, kan Jakko zijn ogen niet gelove... »
Kathelijne van Kenau Begin 2014 komt de spectaculaire historische oorlogsfilm `Kenau in de bioscoop. Een fantastische cast (met o.a. Monic Hendrickx en Sallie Harmsen als haar do... »