Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Waarom de heks in de oven verdween <p>Waarom duwde Grietje de heks de oven in? Waarom redde Perseus Andromeda? Waarom offerde Jeanne d’Arc haar leven? We worden allemaal geraakt of ontroer... »
Wie domme dingen doet wordt wijs <p><strong>Eigen wijsheid is de enige ware wijsheid, is het motto van Lisette Thooft. En die wijs-heid ontwikkel je vooral door je in het leven te storten e... »
Jezus en Maria Magdalena Maria Magdalena was de vrouw van Jezus: een moderne mythe. Maar mythen hebben een diepe betekenis. Wat betekent het verhaal van de gestorven en herrezen mann... »
Spiritueel door de overgang Hoe word je een wijze vrouw?De overgang is voor de meeste vrouwen een lastige periode, vol lichamelijk ongemak en emotionele opschudding. Lisette Thooft besc... »
Tot bloei komen: dat willen we allemaal. Op een ontspannen manier doen... »
Vrienden worden met je lijf <p>‘Je hoeft jezelf niet mooi te vinden, maar je moet wel van je lichaam houden.</p><p>Je hoeft niet slank, sportief of sterk te zijn, zelfs niet gezond, m... »