Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De dood van Ivan Iljitsj <p>Onvergankelijk meesterwerk in nieuwe vertaling</p><p>Als Peter Ivanovitsj zich met een aantal collega-juristen terugtrekt uit een proces om te overleggen,... »
Oorlog en vrede Een boek dat je niet alleen leest, maar waarmee je leeft.' - Simon Schama
'Nergens vind je de vroege, emotioneel directe en onbekommerde Tolstoj in zo'n zuiv... »
Kindertijd luisterpocket Joop Keesmaat leest Kindertijd - van Tolstoj. »
De weg van het leven Een eeuw na de postume verschijning is het allerlaatste boek van Lev Tolstoj nu beschikbaar in een luxe paperback met flappen in een eminente vertaling van A... »
Oorlog en vrede ‘Oorlog en vrede’ is Tolstojs klassieke meesterwerk over de Russische samenleving ten tijde van de oorlog met Napoleon en deze editie is de originele ver... »
Anna Karenina Anna, een mooie, jonge vrouw met een grote drang naar vrijheid, voelt zich opgesloten in haar kille huwelijk met de twintig jaar oudere Aleksej Karenin. Ze v... »