Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De bijenkoningin ‘De bijenkoningin’ van Laura Frantz: een rauwe, maar toch ook warme historische roman over een verboden liefde op een mistig eiland in Schotland. De Scho... »
De koppelaarster <p>In 'De koppelaarster' schetst Laura Frantz een levensecht beeld van het koloniale Amerika in de zeventiende eeuw. Een meeslepende historische roman, zoals... »
De vrouw des huizes In de historische roman ‘De vrouw des huizes’ van Laura Frantz loopt een verstandshuwelijk uit de hand.
1783. Tot vreugde van Sophie Menzies, die finan... »
De bijenkoningin ‘De bijenkoningin’ van Laura Frantz: een rauwe, maar toch ook warme historische roman over een verboden liefde op een mistig eiland in Schotland. De Scho... »
Historische romans I - 2021 <p>De historische roman 'Boerendochters' van Susan Anne Mason is het eerste deel van een serie over de Ierse immigrantenfamilie O'Leary die zich aan het begi... »
De tweestrijd van Elinor Tweestrijd van Elinor van Laura Frantz is een liefdesverhaal à la Romeo en Julia.<br/>1822. De jonge Elinor Ballantyne opent een school voor jonge dames. Ee... »
Een ongewone vrouw <p>In ‘Een ongewone vrouw’ van Laura Frantz is de hoofdrol weggelegd voor een stoere dame. Deze historische roman lees je in één ruk uit!</p><p>Virgini... »