Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Spannend veranderen Als onderzoeker, lesgever, organisatieadviseur en schrijver heeft Léon de Caluwé gewerkt ten behoeve van het organisatieadvies en hij heeft onderzoek en re... »
Essenties van organiseren, managen en veranderen De drukdoende manager vindt in dit boek suggesties die net dat zetje kunnen geven om de complexiteit en de dynamiek van de moderne organisatie zodanig te rel... »
Gaming Games en spelsimulaties voor veranderen en leren in organisaties zijn de afgelopen dertig jaar motiverende en effectieve interventies gebleken. Gaming is nie... »
Hollandse Meesters in Management Leon Caluwe Harry Starren is presentator van de nieuwe audio-collegereeks 'Hollandse Meesters in Management'. De redactieleden Ronald Buitenhuis en Marike van Zanten zij... »