Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Vuurtoren <P>Oma is oud, maar de vuurtoren is ouder, veel ouder. Hij stond er al toen oma een jong meisje was en nog in het dorp achter de duinen woonde. Ze droomde er... »
Naar het noorden Het is oorlog, het is winter en er is in de grote steden nauwelijks nog te eten. Jaap, Nel en Kleine Kees vertrekken per binnenschip met een grote groep onde... »
Stork Negen maanden na de Grote Ramp, waarbij iedereen verplicht binnen moest blijven, kon Ooievaarscentrale Eiber & Co het werk niet aan.Stork, een gepensioneerde... »
De club van lelijke kinderen Op een kwade dag gaf generaal Isimo het bevel om alle lelijke kinderen op te pakken. Iedereen praatte erover, maar er gebeurde niets. Het gewone leven ging v... »
Verdriet is drie sokken In VERDRIET IS DRIE SOKKEN heeft Koos Meinderts zijn mooiste gedichten verzameld oude en nieuwe schitterend gellustreerd door Annette Fienieg. Over een dicht... »
De liedjesalmanak De liedjesalmanak herfst & winter is een feestelijke bundel oude en nieuwe herfst- en winterliedjes, geïllustreerd door Annette Fienieg. Naast gouwe ouwe li... »
Bij ons in de familie Bij ons in de familie zijn wij allemaal, van de jongste tot de oudste, heel erg muzikaal.Ikzelf kan prachtig zingen, solo of in koor. Kom, dan stel ik mijn f... »
Groep 3 Serie 5 Moef krijgt een aardbol van Mus. Ze is een dromer. Ze zit altijd bij de aardbol. Dan gaan haar vingers op reis. Ze klimmen over bergen. Ze zwemmen in de zee.... »