Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dag poes! Kattenliefhebbers opgelet!Het eigenzinnige karakter van onze favoriete huisgenoot werd nog nooit zo liefdevol in beeld gebracht als in de twintig portretten ... »
Ballade van de dood ZILVEREN GRIFFEL 2009
'Er was eens een koning machtig en groot
Die had slechts één vijand en dat was de Dood.
Waarom moest de Dood toch zijn leven bederven... »
De nachtlantaarns van meneer Makkelie 'Het is stil.Er is geknipt, maar niemand heeft de schaar gehoord. Er wordt gevouwen, maar geritsel klinkt er niet. Er is een man. Hij vouwt mijn huis, hij pl... »
De liedjesalmanak De liedjesalmanak herfst & winter is een feestelijke bundel oude en nieuwe herfst- en winterliedjes, geïllustreerd door Annette Fienieg. Naast gouwe ouwe li... »
De zee zien <i>De zee zien </i>van Koos Meinderts: <i>Gouden jaren </i>in romanvorm. Young adult-roman over een verloren vriendschap eind jaren vijftig en een nooit onth... »
Het sneeuwmeisje Een wintersprookje dat alle harten zal doen smelten<br/><br/>'Meisje, mijn meisje, wees maar niet bang,<br/>ik ben bij je, dicht bij je, wang tegen wang.<br/... »
De man met de zeegroene ogen Op de grens van water en land woont een man met zeegroene ogen die leeft van de wind en van wat de zee hem schenkt. Op een dag spoelt er een fles aan met een... »