Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dag lieve baby in mama's buik De dood hoort bij het leven. Je leeft in een bepaald verwachtingspatroon. Vooral voor een kind is de dood vaak een on(be)grijpbaar iets. In dit boekje vertel... »
Alles in de stilte Wanneer Hilde na een lastige scheiding weer in haar geboortedorp gaat wonen, komt ze bij toeval via de sociale media weer in contact met haar vroegere buurjo... »
Heldenbende In het dorpje Amerleef is nooit iets te doen. Totdat er op een dag een zwartgeverfde Audi Q7 door het dorp raast. Ja, inderdaad: zwartgeverfd. Dat is heel vr... »
Tandarts Piet Lies is net verhuisd en zij moet naar een nieuwe tandarts. Daar heeft ze niet zo'n zin in. Want ze kent deze tandarts helemaal niet. Maar deze tandarts is... »
De dagen van toen Marjan beloofde haar oom op zijn sterfbed dat zij zijn oude hotel, dat jaren leeg heeft gestaan, weer in ere wordt hersteld. Financieel heeft haar oom alles ... »
Tess en het geheim van het oude boek Tess is een vrolijke meid van twaalf jaar. Ze schrijft dagelijks haar belevenissen op in haar dagboek. Als ze op een dag hoort dat haar ouders een erfenis ... »
Super Mick Mick is acht jaar. Hij woont aan de Beukennotenweg. Een heel gewoon huis, waar je niets bijzonders aan ziet. Maar binnen is het heel anders. Mick is een supe... »
Na die nacht Wat gebeurde er in de nacht van de 14e april, drie jaar geleden? Was het een kater na dat leuke feestje, waar ze veel te veel gedronken had? Of was het iets ... »
Tess en het geheim van het oude boek Tess is een vrolijke meid van twaalf jaar. Ze schrijft dagelijks haar belevenissen op in haar dagboek. Als ze op een dag hoort dat haar ouders een erfenis ... »