Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tempo doeloe, een omhelzing Nederlanders met een band met Nederlands-Indië hebben hun wereld in de tropen nooit kunnen vergeten. Het land leeft voort als paradijselijke tropische archi... »
Verborgen wildernis Bestaat er nog ongerepte natuur in Nederland? Landschappen met woeste gronden, ondoordringbare bossen, gevaarlijke moerasgebieden, getijdenstromen, kliffen, ... »
De Vogelscheurkalender Vogels bevolken land en zee, maar hebben ook de stad als leefgebied uitgekozen. Met hun bossen, weilanden, duinen, kusten en stedelijke groenvoorzieningen zi... »
De ooievaar Met zijn klepperende roep, zijn zwart-witte verenkleed en felrode snavel en poten is de ooievaar een van de opvallendste vogels van ons weidelandschap. Als s... »
Naar het theater Voor <em>Naar het theater</em> interviewde schrijver en theaterbezoeker Kester Freriks ruim twintig vooraanstaande Nederlandse en Vlaamse acteurs, onder wie ... »
Echo's van Indië Batavia/Djakarta, 17 augustus 1945, ’s morgens tien uur. In de tuin van zijn huis spreekt Soekarno de Proklamasi uit, de onafhankelijkheidsverklaring van d... »
Tempo Doeloe, een omhelzing Nederlanders met een band met Nederlands-Indië hebben hun wereld in de tropen nooit kunnen vergeten. Het land leeft voort als paradijselijke tropische archi... »