Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
En vooral: de gordijnen dicht In het voetspoor van een van zijn literaire helden, J. Rentes de Carvalho, schreef dichter, vertaler, historicus en leraar Kees Klok een kroniek over een jaa... »
Oude dromen Oude dromen is een bundeling van tachtig zeer korte verhalen, de auteur spreekt liever van miniaturen, waarvan een beperkt aantal werd opgenomen in het liter... »
Over de vloedlijn Vijf jaar geleden, in 2011, verscheen de dichtbundel Hoe de wereld zich zou openen bij uitgeverij Liverse. Pas na zes jaar vond Kees Klok het tijd voor een v... »
Het land aan mijn schouder Uit The Country at My shoulder. I Would Like to Be a Dot in a Painting by Mir Ik zou een stip in een schilderij van Mir willen zijn I Was Raised in a Glove C... »
Dijkbewaking Dijkbewaking beslaat de jaren 1980 tot en met 1983 in de serie literaire dagboeken van historicus, schrijver en literair vertaler Kees Klok. Het jaar 1980 be... »
Reisgriep Reisgriep is het derde deel van de literaire dagboeken van dichter, literair vertaler, historicus en (voormalig) docent geschiedenis Kees Klok. Eerder versch... »
Mijn koffers gepakt In Mijn koffers gepakt, deel vier van de literaire dagboeken van dichter, schrijver, poëzievertaler en historicus Kees Klok, dat zich voornamelijk afspeelt ... »