Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een gouden greep Annelies heeft een meer dan zakelijke klik met Ron. Dat komt niet echt op het goede moment, want Ron heeft trouwplannen. Ondertussen wil Rons broer Lars haar... »
Met open armen omnibus, bevat: Vertrouw op de liefde. Alleen liefde telt. De strijd om het geluk »
En de bruid huilde ‘En de bruid huilde’ van Julia Burgers-Drost gaat over Terese Elsinga, die een nieuwe start wil maken nadat ze haar gevangenisstraf heeft uitgezeten. Toc... »
Niet alleen, maar samen Niet alleen, maar samen: de trilogie van Julia Burgers-Drost voltooid door haar dochter. Marloes van Kessel is zwaar teleurgesteld in de liefde. Ze is jong g... »
Een verrassende wending In ‘Een verrassende wending’ van Julia Burgers-Drost verliest Manty haar baan en loopt ze, net als haar broer en zus, vast in het leven. Maar, geheel onv... »
Voor geluk geboren In het eerste boek "Beschaamd vertrouwen" van Henny Thijssing-Boer zijn de zusjes Marjolein en Leonie al jong gescheiden en apart grootgebracht. Als Marjolei... »
Jubileumomnibus 124 Tussen het onkruid bloeit de liefde van Gerda van Wageningen is de eerste roman in deze Jubileumomnibus 124. Zij wordt gevolgd door Jos van Manen Pieters met... »
Het Merelnest Alies Brinkgreve illustreert kinderboeken en gaat, om rustig te kunnen werken aan een grote opdracht, bij haar tante Merel in een boshuis wonen. Voor haar ee... »