Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
20.000 mijlen onder zee De oceanen worden geteisterd door een verschrikkelijk monster dat tegen zonsondergang plotseling opduikt en zich te goed doet aan de schepen en hun bemanning... »
Reis naar het middelpunt van de aarde Jules Verne is vooral bekend als de schrijver die de toekomst voorspelde. Hij beschreef in zijn boeken veel zaken die destijds als fantasie werden beschouwd,... »
Het Geheimzinnige Eiland 1 Jules Verne schreef niet alleen vanuit zijn fantasie, maar baseerde zijn verhalen ook op de stand van de technische ontwikkelingen in zijn tijd. Hij bracht u... »
Reis om de wereld in tachtig dagen Jules Verne (1828-1905) staat bekend als de schepper van een eigen genre: de wetenschappelijke roman. In zijn verhalen wisselen natuurfenomenen en gevaarlijk... »