Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Papa en Sofie Sofie: een Belgische economiestudente. Abou: een politiek vluchteling uit het Afrikaanse land Togo. Liefde natuurlijk, hartstocht, daarover gaat De maagd en ... »
Pelgrim of niet? Judith Vanistendael maakte in 2010, net als de duizenden pelgrims, gelukszoekers en wandelaars, de ca. 900 kilometer lange voettocht Camino Frances naar Sant... »
De maagd en de neger Liefde en hartstocht, daarover gaat het in het tweeluik van de Vlaamse tekenaar Judith Vanistendael. In het eerste deel, Papa en Sofie, observeert een vader ... »
Atan van Kea De Griekse eilandengroep de Cycladen, bijna vijfduizend jaar geleden. Atan is een verlegen tiener die beelden snijdt van zijn favoriete mythologische helden.... »
Rosie en Moussa `Dag, zegt Moussa. `Ik ben Moussa... En jij? Wie ben jij?
Twee grote ogen kijken Rosie vragend aan.
`Jij bent nieuw, zegt hij voor Rosie iets kan zeggen... »
Ik wil de koning zijn ?Er leefde en stierf eens, in een land vol groene heuvels, een man met de naam MacBeth. Hij had van alles. Maar nooit genoeg.Siska Goeminne en Judith Vaniste... »