Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dit kan niet waar zijn De financiële wereld blijkt geen ver-van-mijn-bedshow. De financiële wereld is het bed zelf. En toen op 15 september 2008 de Amerikaanse bank Lehman Brothe... »
Dit kan niet waar zijn De financiële wereld blijkt geen ver-van-mijn-bedshow. De financiële wereld is het bed zelf. En toen op 15 september 2008 de Amerikaanse bank Lehman Brothe... »
Dit kan niet waar zijn Twee jaar lang heeft Joris Luyendijk zich ondergedompeld in het hart van de financiële wereld in Londen en zijn bevindingen beschreven in 'Dit kan niet waar... »
Hello Everybody! One Journalist's Search for Truth in the Middle East. »
Kunnen we praten Zou ik zelf ooit op een populistische partij kunnen stemmen? In'Kunnen we praten' onderzoekt Joris Luyendijk bij zichzelf deze vraag. Hoe is het gesteld met ... »
Pessimisme is voor losers De grote bedrijven boeken recordwinsten en de inkomens aan de top zijn vaak extreem. Aan de onderkant daarentegen neemt de koopkracht nauwelijks toe en groei... »
Een goede man slaat soms zijn vrouw 'Andere volken zien mij niet als superieur en willen niet worden zoals ik. Deze aardverschuiving in mijn wereldbeeld besloot ik centraal te zetten in 'Een go... »
Dit kan niet waar zijn Winnaar NS Publieksprijs 2015Twee jaar lang heeft Joris Luyendijk zich ondergedompeld in het hart van de financiële wereld in Londen en zijn bevindingen bes... »
Het zijn net mensen Vijf jaar lang was Joris Luyendijk correspondent in de Arabische wereld. In 'Het zijn net mensen' probeert hij de kloof te dichten tussen wat hij als corresp... »