Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lekker Amsterdam Lekker Amsterdam heeft sinds de eerste uitgave ruim tien jaar geleden vele edities gekend en aangezien Amsterdam de laatste jaren steeds meer goede eetgelege... »
Lekker Amsterdam Lekker Amsterdam heeft sinds de eerste uitgave ruim tien jaar geleden vele edities gekend en aangezien Amsterdam de laatste jaren steeds meer goede eetgelege... »
Topkoks TOPKOKSVeel van de chef-koks die de afgelopen tien jaar het woord namen in EW, zijn exponenten van het nieuwe no-nonsense koken. Het moleculaire geknutsel is... »
Het krokettenboek Na zijn magistrale naslagwerk Dedikkevandam wilde Van Dam in Het krokettenboek alles wat hij wist vastleggen over één van zijn grootste genoegens: de kroke... »
Beste Johannes <b>`Beste Johannes, nog nooit heb ik ongepelde cashewnoten gezien: hebben ze geen dop?`Ik heb engelwortelpoeder nodig voor een Iraans gerecht. Wat is het en ... »
Lekker Amsterdam DE NIEUWSTE JOHANNES VAN DAMGastronomische gids van Amsterdam 2013Elke week schrijft Johannes van Dam voor Het Parool een 'Proefwerk', waarin hij verslag doe... »