Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lichtjes voor Sint-Maarten De kabouterkinderen gaan lantarentjes maken voor Sint-Maarten. Oebi heeft een heel mooie pompoen gemaakt, van papier. Hij is er erg trots op. maar de volgend... »
Verdriet Als iemand die je dierbaar is overlijdt, verandert alles. Dit boek is een handreiking voor mensen met verdriet. Het geeft inzicht in de gevoelens die horen b... »
Een groot gezin voor Mama Struis ‘Eén ei,’ zucht mama Struis. ‘Eéntje maar … Het lukt me niet om er nog meer teleggen.’ Mama Struis kijkt er een beetje verdrietig naar. Papa Stru... »
Binke en de ballon Binke is de hond van Lucas. Lucas en Binke zijn altijd samen. Op een dag ziet Binke een ballon. Een mooie rode ballon. Hij danst en zwiert door de lucht. Bin... »