Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Sigi, nieuwe avonturen Voluit heet hij nog altijd Sigiswald Gregorius Fidel Vandebeek en daar kan hijzelf nog altijd niks aan doen. Hij probeert nog altijd te overleven in de nabij... »
Ik ben Alice Slashboeken zijn boeken die geschreven zijn op basis van het waargebeurde levensverhaal van een bijzondere jongere Alice zit in het laatste jaar van de midd... »
Ik ben Alice Slashboeken zijn boeken die geschreven zijn op basis van het waargebeurde levensverhaal van een bijzondere jongere
Hoera voor Hopla Vandaag geeft Hopla een groot feest in zijn tuin voor al zijn vriendjes. (...) Waar staat die doos ook alweer...ha, daar is hij! De grote feestdoos van hopla... »
Sigi Voluit heet hij Sigiswald Gregorius Fidel Vandebeek maar daar kan hij zelf niets aan doen. Dat is de schuld van zijn ouders die hem zo genoemd hebben. Hij is... »
De bevroren zee Sam speelt alle dagen aan zee. Hij is een piraat, een piloot of een duikbootkapitein. De zee speelt de hele zomer met Sam mee. Ook in de herfst gaat Sam naar... »
Wat sprookt er hier? Er was eens ... een magisch voorleesboek met 4 betoverende sprookjes. Kinderen gaan zich helemaal kunnen inleven door de meeslepende verhalen en prachtige i... »
Ik ben Alice Alice zit in het laatste jaar van de middelbare school. Voor iedereen lonkt het echte leven, maar niet voor Alice. Ze is er zeker van dat ze te dom is om te ... »
Leeskriebel Doos met 5 Leeskriebelverhalen om in n ruk uit te lezen. De boeken hebben een duidelijke structuur een groot lettertype en een aangepast AVIniveau.Met 4 pagi... »