Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Gespreid bedje of spijkerbed In familiebedrijven is doorgaans te weinig aandacht voor het opvolgingsproces. De buitenwereld denkt vaak dat opvolgers in een gespreid bedje komen, maar eve... »
Gespreid bedje of spijkerbed In familiebedrijven is doorgaans veel te doen over de opvolging. De nieuwe generatie heeft zelden het gevoel dat ze in een gespreid bedje terechtkomt. In dit... »
Het familiestatuut Vroeg of laat komt een familiebedrijf voor nieuwe keuzes te staan. Hoe gaan we verder? Wie heeft welke rol? Hoe houden we de familie erbij betrokken? Lastige... »
Goed eigenaarschap In een familiebedrijf moet elke generatie opnieuw invulling aan hun eigenaarschap. Hoe zien we onze rol? Wat is goed bestuur? Hebben we een gedeelde visie? B... »