Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Noordzeeconferentie Een spectaculaire olievondst in het Nederlandse plat van de Noordzee wakkert felle discussies aan tussen voor- en tegenstanders van fossiele energie. Twee mi... »
De bidsprinkhaan JACOB VIS WINNAAR VAN DE GOUDEN VLEERMUIS 2020IJsselmonde, oudejaarsavond. Een vrouw valt uit haar flat op de auto van een vrijend paartje. Ze was de minnare... »
De Borneodeal JACOB VIS WINNAAR VAN DE GOUDEN VLEESMUIS 2020.Tot 1950 was Borneo grotendeels bedekt met oerbos. Nu is de helft verdwenen voor de aanleg van plantages. In h... »
De imker Mans Petersen, bijgenaamd de Imker, maakt naam als fokker van bijenrassen. Hij woont in een boerderij bij het landgoed Morren waar hij een kalm, onopvallend ... »
Don Quichot JACOB VIS WINNAAR VAN DE GOUDEN VLEERMUIS 2020Harm Brink, minister van Economische Zaken heeft een droom: hij wil met een enorm windpark in het Markermeer he... »
De erfgename Vier vrouwen kruisen het pad van commissaris Ben van Arkel. HENRIĆTTE, de rijke erfgename van jonkheer Van Walsum wordt onverwacht geconfronteerd met een mi... »
De Borneo-deal Het is bekend dat Sumatra en Kalimantan zorgen voor veel overlast vanwege de smog die overdrijft naar MaleisiĆ« en Singapore met alle gevolgen van dien. Over... »
De kroonprins Historica Julia Wevers doet een promotieonderzoek naar de beweegredenen van Nederlandse vrouwen om als bruid van een IS-strijder naar het oorlogsgebied in he... »