Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Madame H. Lynn Vos, de mooie molenaarsdochter uit Noordwest Overijssel die na een succesvolle tv-serie een beroemde filmster werd in Engeland, keert terug naar haar ge... »
De Zwarte Duivel JACOB VIS WINNAAR VAN DE GOUDEN VLEERMUIS 2020In 1913 raken de houtskoolbranders Gerrit en Benjamin Jonker en hun jongste zus Geertje ongewild betrokken bij ... »
Planter Dirk Sanders weerstreeft de blanke mores van zijn tijd waarin koelies niet meer dan gebruiksvoorwerpen zijn. Hij... »
Gepeperde verhalen De groeten van Guy de Maupassant en trawanten en of u maar even wilt luisteren...Boul de SuifTwee vriendenHet spijt me meneer BriggsEen man uit GlasgowHet ki... »
Merdeka! In het machtsvacuüm na de Japanse bezetting roept Soekarno in 1945 de Republiek IndonesiĆ« uit, waarna zijn pemoeda's, met bamboesperen gewapende jonge heet... »
Don Quichot Harm Brink, minister van Economische Zaken heeft een droom: hij wil met een enorm windpark in het Markermeer heel Nederland van stroom voorzien. Zijn politie... »
Vreemd wild <p>In <em>Vreemd wild</em> van Jacob Vis is de wolf terug in Nederland. Een jong echtpaar, op weg naar het kerstdiner met vrienden, maakt een ommetje door he... »
De scheepsbouwer Op de drempel van de dood overziet scheepsbouwer Paul Kops zijn leven:... »