Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Grenzen aan de gulzigheid <p>We willen allemaal gezond(er) leven. Maar in het huidige voedselsysteem wordt het ons niet makkelijk gemaakt. De ongezonde producten schreeuwen ons toe va... »
Jongleren met voeding In ‘Jongleren met voeding’ scheppen wetenschappers Jaap Seidell en Jutka Halberstadt duidelijkheid in de voedselverwarring. Gezond eten is een levenslang... »
Grenzen aan de gulzigheid Voedselprofessor Jaap Seidell werd er soms bijna moedeloos van: als hij de minister adviseerde, zaten na zijn afspraak de lobbyisten van Big Agro en voedself... »
Fit4Life het doktersrecept Hét boek over fit zijn, met tips van onder andere het voedingscentrum, een personal trainer, chirurgen, sportartsen, longartsen, huisartsen, de professor va... »