Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Licht uit licht De Twaalf Artikelen of de apostolische geloofsbelijdenis en de geloofsbelijdenis van Athanasius, vormen met de belijdenis van Nicea de algemene belijdenisges... »
Lezen met de kanttekeningen De kanttekeningen zijn door de vertalers van de Dordtse synode in de kantlijn van de Bijbel geplaatst om de Bijbeltekst te verduidelijken. Vaak citeert men d... »
Genade zij u en vrede In dit dagboek worden alle brieven van het Nieuwe Testament volledig behandeld. Geschreven door twaalf predikanten van de Gereformeerde Gemeenten:ds. J.J. va... »
Het Hogepriesterlijk gebed Uit de evangeliĆ«n weten we dat Jezus veel heeft gebeden. Hij zocht vaak de eenzaamheid op om te spreken met Zijn Vader. Maar nergens anders in de evangeliĆ«... »
Het Licht der wereld Geschreven door predikanten van de Gereformeerde Gemeenten:G.J. BaanA.M. den BoerJ.J. van EckeveldA.J. GunstB. van der HeidenH. HofmanW.J. KarelsM. KarensG.J... »
Is het ook voor mij? De vragen rond de toe-eigening van het heil zijn van het hoogste belang. Christus is voor Zijn kinderen de dood ingegaan. Maar deed Hij dat ook voor mij? Hoe... »
Troost door genade Aan de hand van het bekende troostboek, deHeidelbergse Catechismus, behandelt ds. J.J. van Eckeveldde drie stukken die nodig zijn te weten om zalig te mogenl... »