Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het hart van het christelijk geloof HET HART VAN HET CHRISTELIJK GELOOF De hoofdstukken van dit boek vormen een selectie uit een van de werken van de Engelse theoloog J.C. Ryle getiteld Old Pat... »
Hebt u zekerheid? Velen gaan trouw naar de kerk en zijn intensief bezig met de zaken van Gods Koninkrijk, maar missen toch de zekerheid van het geloof. J.C. Ryle wijst in Hebt... »
Lukas II LukasUitleggende Gedachten over het EvangelieHoofdstuk 11-24John Charles Ryle was in de 19de eeuw een predikant in de Anglicaanse Kerk. Zijn boeken kregen in... »
Mattheus John Charles Ryle was in de 19de eeuw een predikant in de Anglicaanse Kerk. Zijn boeken kregen in Nederland bekendheid vanwege zijn praktische benadering.Tot... »
Machtig om zalig te maken “Hij kan volkomen zalig maken” (Hebr. 7 vs. 25). Ryle behandelt het leerstuk van de zaligmaking in 3 punten: 1. christenen komen door Christus tot God. ... »