Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
IJver Twee nieuwe delen in een succesvolle reeks</br></br></br>In Christen-zijn in het dagelijks leven behandelt Ryle wat het christen-zijn inhoudt in vele facette... »
Waar zijn uw zonden? Ryle’s indringende boodschap op een nieuwjaarsdag luidde: Ieder mens heeft gezondigd. Ieder mens heeft vergeving van zonden nodig. Niemand is in staat zich... »
Johannes Uitleggende Gedachtenover het EvangelieJohanneshoofdstuk 1-11John Charles Ryle was in de 19de eeuw een predikant in de Anglicaanse Kerk. Zijn boeken kregen i... »
Het Brood des levens Aan de hand van de uitleggende gedachten van J.C.Ryle over het evangelie van Mattheüs, Markus, Lukasen Johannes volgen we Christus’ leven vanaf Zijngeboor... »
Bent u heilig? Zijt gij heilig? - een vraag voor iedereen. Over de heiligmaking. “De heiligmaking, zonder welke niemand den Heer zien zal”(Hebr. 12 vs. 14). Ryle behand... »