Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
MIJN LIEVELINGSBOEK Ik ben Amal. Ik ga elke week naar de bieb. Ik zoek een leesboek uit. Of een doe-boek. Of een weet-boek. Lezen is leuk! »
Op reis OP REIS - 9789068829815
Alle verhalen uit Elsevier. Deel I: 1957-1960
Nadat Cees Nooteboom een roman en een dichtbundel had uitgebracht, begon hij in 1957 vo... »
de bal van mo Wil jouw kleuter al zelf lezen? Dat kan in dit leuke samenleesboek waarin Mo naar de dierentuin gaat. Maar of het nou zo slim is om zijn mooie bal mee te nem... »
Hoor jij mijn brul? <p>Dit boek gaat over dieren.</p> <p>hoor je mij wel? of hoor je mij niet? ik brul en ik grom. ik krijs en ik brom. ik ben een woest dier. lees maar. het sta... »
MIJN LIJF ik ben saar. ik ben zes jaar. mijn haar is lang. mijn tand is los. er is veel te zien aan mijn lijf. lees en kijk maar mee. »