Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zeepaardje zoekt een vriendje Eindelijk is Zeepaardje groot genoeg om papa's buidel te verlaten. ‘Zoek maar een vriendje.’ Zeepaardje kijkt nieuwsgierig om zich heen. Hij begroet iede... »
Platvoetje & Co De knuffelaap Monkie het heksje Platvoetje. De knorrige zeerover Woeste Willem en het vriendelijke monster Bloe komen allemaal langs in deze bundel waarin vi... »
Olifantensoep Om uit een depressie te komen vraagt een muis al zijn vrienden iets lekkers mee te brengen. Samen vangen ze een vette olifant om soep van te koken. Prentenbo... »