Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Leer mij van dag tot dag In dit bijzondere dagboek is voor iedere dag een gedicht opgenomen van een Nederlandse protestantse dichter of dichteres uit de zestiende, de zeventiende of ... »
Ooggetuigen van de Nederlandse kerkgeschiedenis In Ooggetuigen van de Nederlandse kerkgeschiedenis brengt Henk Florijn de Nederlandse kerkgeschiedenis tot leven. Hij heeft een uitgekiende selectie gemaakt ... »
Woorden van Augustinus <p>Het dagboek<em> Woorden van Augustinus </em>van Henk Florijn biedt dagelijkse Bijbelse overdenkingen over teksten van Augustinus. De grote theoloog en ker... »
Woorden van Augustinus <p>Het dagboek<em> Woorden van Augustinus </em>van Henk Florijn biedt dagelijkse Bijbelse overdenkingen over teksten van Augustinus. De grote theoloog en ker... »
Thomas á Kempis zijn mooiste citaten Rust vinden in de navolging van Christus. Thomas a Kempis mediteerde en schreef erover. Dat leverde onvergetelijke spreuken op en een onnavolgbaar geschrift ... »
De Puriteinen 'Bronnen van bemoediging' is een nieuwe serie fraai vormgegeven geschenkboeken met bemoedigende en meditatieve teksten. Deel 1: 'De Puriteinen'. Vol inzicht ... »
Augustinus zijn mooiste citaten Niemand welsprekender dan de prediker Augustinus, niemand diepzinniger dan deze denker. In zijn kernachtige uitspraken glanst de vroomheid en schittert het v... »
365 x Luther Luther verveelt nooit! Altijd onverschrokken, altijd gedreven zorgde hij voor een ongekende omslag in de kerk. Hij vormde een theologie. Hij schiep een taal.... »
365 x Bonhoeffer Bonhoeffer bracht in het nazitijdperk in praktijk wat hij beleed en betaalde daarvoor met zijn leven. Maar hij leeft voort in zijn geschriften. Bonhoeffer wo... »
Zij die voorbijgingen Zij die voorbijgingen van wijlen ds. L. Kievit is een meditatiebundel van een geliefd predikant over mensen die Jezus voorbijgingen. Het waren vrouwen, zoa... »