Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Rust en Vreugd <p><strong>Hendrik Groen is de auteur van het Boekenweekgeschenk 2026</strong></p><p>De volkstuingebruiken – de tuincontrolecommissie, de fancy fair, de ... »
Pogingen iets van het leven te maken <p>Hendrik Groen is de auteur van het Boekenweekgeschenk 2026</p><p>Hendrik Groen mag dan oud zijn, hij is nog lang niet dood en niet van plan zich eronder t... »
De drie geheime dagboeken van Hendrik Groen <p>Alle drie de dagboeken van Hendrik Groen, nu in één prachtige bundel</p><p>Sinds zijn debuut in 2014 is Hendrik Groen een niet meer weg te denken person... »
Zolang er leven is <p><strong>Hendrik Groen is de auteur van het Boekenweekgeschenk 2026</strong></p><p>We leerden Hendrik Groen kennen door zijn dagboek <em>Pogingen iets van ... »
E-geschenk Boekenweek 2026 Het Boekenweekgeschenk is jouw cadeau voor klanten bij besteding van € 17,50 aan Nederlandstalige boeken.In 'Piaggio' lacht het leven Anton (61) niet bepaa... »
Pogingen iets van het leven te maken <p>Hendrik Groen mag dan oud zijn, hij is nog lang niet dood en niet van plan zich eronder te laten krijgen. Toegegeven: zijn dagelijkse wandelingen worden s... »
Rust en Vreugd <p>De volkstuingebruiken – de tuincontrolecommissie, de fancy fair, de strijd tussen ‘geitenwollen sokken’ en ‘tuinkabouters’ – worden door Hen... »
Zolang er leven is <p><strong>Hendrik Groen is de auteur van het Boekenweekgeschenk 2026</strong></p><p>We leerden Hendrik Groen kennen door zijn dagboek <em>Pogingen iets van ... »
Zolang er leven is Nederland leerde Hendrik Groen kennen door zijn dagboek Pogingen iets van het leven te maken. Samen met zijn vriend Evert en de andere leden van de Oud-maar-... »