Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het spookslot aan de Loire Doe de ramen dicht, zuchtte zij, bijna onhoorbaar.De ramen dicht? Het is hier om te stikken, had Armand verwonderd geantwoord, terwijl hij Marguerite voorzic... »
De man uit de verte Even lijkt het of de Schaduw van een welverdiende vakantie aan de Middellandse Zee kan gaan genieten, maar de vreemde bijeenkomst op een volkomen verlaten st... »
De N.V. Mateor N.V. Mateor is een van die boeken van Havank, die zich niet alleen onderscheiden door hun strikt persoonlijke stijl, maar die ook uitblinken door een vernuft... »
Hoofden op hol Het werk van wijlen Havank wordt met de regelmaat van een klok herdrukt en geen lezer zal dan ook hiaten in zijn Schaduw-verzameling hoeven aan te wijzenIn z... »
De Schaduw grijpt in In De Schaduw grijpt in ontdekt Monsieur Charles C.M. Carlier allerlei zonderlingen zaken, zoals lijken die niet dood en doden die geen lijken zijn, weshalve... »
Dodemans dollars Verscheidene oude getrouwen treden er in dit Schaduw-verhaal op, maar tevens tal van ongure gasten. Bijvoorbeeld Petronella en Basilius, die elke zondag wee... »
Drie dartele doodgravers Het werk van wijlen Havank wordt met de regelmaat van een klok herdrukt en geen lezer zal dan ook hiaten in zijn Schaduw-verzameling hoeven aan te wijzenIn z... »
Schaduw waarom? Misschien was het slechts een toevalligheid, dat nu juist die morgen toen de Schaduw via Hoek van Holland naar Harwich overstak en op weg was naar Londen, oo... »
Polka Mazurka Dit is het Schaduw-verhaal met de hoogste totaaloplage van allemaal. Waarop die enorme populariteit berust is moeilijk precies te zeggen, maar de spannende h... »