Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De jacht op crimineel geld We hadden zoveel geld. We telden de biljetten niet, we wogen ze,’ zegt een hasjhandelaar. ‘We moesten iets verzinnen.’ Geholpen door een legertje gewil... »
De handelsreiziger De Handelsreiziger
<i>Michel P., de man van zes miljoen</i>
Een Chinese zakenman gaf miljoenen euros aan Michel P. om in Europa te investeren. Cash, zonder ... »
De snelkookpanmoord De vondst van het lijk was luguber, het verhaal van de moord gruwelijk. Wat bezielde de daders en wie vertelt de waarheid? Marian Husken en Harry Lensink rec... »
Het liefje Het Liefje
<i>De gespeelde onschuld van Maike en Minnie</i>
In de Holleeder-zaak doken meerdere vrouwelijke verdachten op. Met dubieuze vastgoedtransacties ... »
De consigliere De Consigliere
<i>De fatale ambities van advocaat Evert Hingst</i>
Hij werd `de Wikipedia van de onderwereld genoemd. Fiscaal advocaat Evert Hingst kende ie... »
Spion in de onderwereld Hij was de schaduw van communisten, joeg op RaRa-activisten, ontmaskerde IRA-terroristen en dook diep in de Amsterdamse onderwereld. Maar ex-geheim agent Pau... »
De jacht op crimineel geld <b> Na de bestsellers </b><i>Stille Willem</i><b>(40.000 exx.) en</b><i>HandboekHolleeder</i><b>(25.000 exx.) nueen verslag uitde wereld vanhet criminelegeld... »
Het proefkonijn Het Proefkonijn
<i>De miljoenenboetes voor hasjbaron Charles Zwolsman</i>
Keer op keer maakte Charles Zwolsman zich schuldig aan drugshandel. Een telkens kw... »
Het geheim van Bram Moszkowicz Hij was de stem van Holleeder, Bouterse en Endstra. Hij verdedigde Geert Wilders, nam het op voor Robin van Persie en stond Estelle Cruijff bij, in de rechts... »