Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het Bedrijf Het Bedrijf is een driedelige romancyclus, grotendeels gebaseerd op eigen ervaringen van schrijver Hans Vervoort. Vijfentwintig jaar lang werkte hij bij de W... »
Het Tekort De hoofdpersoon van deze roman, de ik-verteller Hans, is een markt- en opinie-onderzoeker van middelbare leeftijd. Na enkele jaren afwezigheid keert hij teru... »
Retourtje Tropen Retourtje Tropen is uitdrukkelijk geen backpackersboek. Hans Vervoort reisde niet met een zware rugzak door het prachtige Sumatra en Java, maar per huurauto ... »
Retourtje Tropen Retourtje Tropen is uitdrukkelijk geen backpackersverhaal. Hans Vervoort reisde per huurauto met chauffeur/gids door de pracht van Sumatra en Java en koos oo... »
Het raadsel Joop van Tijn Joop van Tijn was een bijzonder mens en een goed journalist. Maar hoe was hij als hoofdredacteur van Vrij Nederland, het blad dat zijn leven beheerste? Hans ... »