Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het gebed In moeilijke tijden roepen we allemaal weleens ‘iets’ of ‘iemand’ aan om ons te helpen. Of je nu in God gelooft of niet, het is een manier om je mind... »
De zeven stappen naar wijsheid en vrede Wijsheid en vrede beginnen altijd in onszelf, in ons eigen hart. Dat is de boodschap van dit boek. Wijsheid en vrede maken ons tot mensen die verzoening bren... »
Jezus de Meester Toen Jezus gedoopt werd daalde de grote goddelijke Geest vanuit de hemel op hem neer en vervulde hem. Vanaf dat moment zag je de liefde in zijn ogen en hoord... »
Het engelenboek In Het Engelenboek vertelt Hans Stolp over Gods grote plan met de kosmos, waarin de Engelen een belangrijke rol spelen.Meestal, aldus Hans Stolp, zien we de ... »
Omgaan met gestorvenen <p>Wanneer iemand met wie we verbonden zijn sterft, komen er vragen op ons af als: Waar is de ander nu? Is er leven na de dood, en zo ja, hoe ziet dat er dan... »
Der Weg ins Jenseits Ein Trostbuch, wenn ein geliebter Mensch in eine lichtere Welt weitergegangen ist »
Troostboek Hans Stolp voegt met dit Troostboek een pareltje toe aan zijn uitgebreide oeuvre. We zoeken allemaal wel eens naar woorden van kracht, bemoediging, troost of... »
De verborgen zin van dementie <p>In 'De verborgen zin van dementie' beschrijft Hans Stolp een andere manier van omgaan met dementie en dementerenden, namelijk vanuit het hart. Op dit mome... »