Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Golgotha Dan hoor ik zijn stem, sterk en krachtig als een donderslag: 'Mijn God, wat hebt Gij mij verheerlijkt.' Een zonnestraal doorbreekt het duister en zet zijn ge... »
De verschijningen van Christus in onze tijd In dit boek gaat het over een heel intieme eigenlijk onbeschrijfelijke ervaring een verschijning van Christus. Het leven van mensen die zon verschijning meem... »
Eerlijk kijken naar jezelf <p>Hans Stolp maakt het duidelijk in 'Eerlijk kijken naar jezelf': echte levenswijsheid ontstaat wanneer mensen de moed hebben om kritisch naar zichzelf te k... »
Wat mijn hart je zeggen wil Hans Stolp voegt met Wat mijn hart je zeggen wil weer een pareltje toe aan zijn oeuvre. In deze prachtige (cadeau)bundel zijn zijn mooiste gedichten verzamel... »
De grote aartsengel Michaël <p>We leven in de tijd van de grote aartsengel Michaël. Met hem zijn onvoorstelbaar grootse geheimen verbonden die in dit boek op een heldere manier worden ... »
Engel van mijn hart Engelen zijn dagelijks om ons heen. Maar hoe kunnen wij ons met Engelen verbinden? Hoe worden wij gevoelig voor wat er vanuit hun wereld tot ons komt? Hoe wo... »
De Zaligsprekingen als inwijdingsweg Jezus, de Meester, riep zijn leerlingen op om aan zichzelf te werken om zo een steeds zuiverder instrument te worden voor de Christusgeest. Want alleen wie h... »