Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dreiging op het schoolplein Een met verf besmeurd plein, ingegooide ramen en dreigbrieven. Tussen twee middelbare scholen dreigt de onderlinge rivaliteit helemaal uit de hand te lopen. ... »
Storm De fonteinserie. En, twee... drie! Met haar voeten probeert Nasim de deur zo hard... »
Duik in de Bijbel! Dit dagboek is voor alle ouders die graag willen dat hun kinderen God leren kennen en met Hem gaan leven. Over wie gaat het in de Bijbel? Hoe ontdek je met e... »
Chantage Tessa zit in de tweede klas en heeft het thuis niet makkelijk. Haar ouders zijn gescheiden en haar stiefvader Sjoerd kan ze niet uitstaan! De ruzies met hem ... »
Brrrugklas! Na een geweldig jaar in groep 8 gaat Esmee naar de brugklas van het IJsselcollege. Ze vindt het heel spannend. Jammer dat Jill, haar beste vriendin, in een a... »