Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Rode oortjes 1. De schedeslaaf deel 12. De schedeslaaf deel 2 »
Goeienavond Toos <i>Wat heeft eenzaamheid om ’t lijf
Vergeleken bij een chagrijnig wijf?
Zo’n wijf dat klaagt en zeikt en zeurt
Ook als er iets leuks gebeurt</i>... »
Dorrestijns Volkomen Vogelgids Met <i>Dorrestijns Vogelgids</i> ontpopte Hans Dorrestijn zich in één klap tot Nederlands meest geliefde vogelaar. Er werden meer dan 50.000 exemplaren van... »
Het dierlijkste van Dorrestijn Al is Hans Dorrestijn een theaterman, zijn dierenliefde is niet gespeeld: reeds vanaf het begin passeert er in zijn teksten een bonte stoet variërend van Ko... »
Het rimpelperspectief Nu Hans Dorrestijn op leeftijd is gekomen blikt hij terug op zijn leven. Hij mijmert over zijn jeugd, de vergankelijkheid, het naderend einde en over alle vr... »
Het leven is verschrikkelijk Moet ik nou lachen of huilen? Bij Hans Dorrestijn weet je het nooit helemaal zeker...Haat en nijd 1,Haat en nijd 2,Haat en nijd 3,Het graf van Couperin,Een t... »
Dudeljo <b><i>Kom mee naar buiten allemaal
Dan zoeken wij de wielewaal
En horen wij die muzikant
Dan is zomer weer in t land
Zóóó bitterzoet... 1. Erwtensoep met kluif2. In de branding3. Kun je nog zingen?4. Water en vuur5. De biefstuk van het zoete water »
De Italiaanse chauffeuse Sinds Dorrestijn zijn jachtgebied verplaatste van de vrouwen naar de vogels lijkt zijn leven op orde gekomen. Depressies bleven uit en de bittere toon verdwe... »