Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zwart-wit Verliefd worden is geen optie! Gillian King, auteur van onder meer Zestig dagen en O, o, Olivia, schrijft met Zwart-wit opnieuw een chicklit die je in één ... »
Geloof me maar Twee kampen, twee verhalen: wie spreekt de waarheid?Twintiger June gaat terug naar haar tienerjaren als ze haar jeugdliefde Julius na vele jaren weer tegen h... »
O, o, Olivia Wakker worden naast een vreemde: het is de nachtmerrie van elke vrouw. Dit overkomt Olivia, die na een onenightstand geen idee heeft met wie ze nu eigenlijk ... »
Alles of niets! Alles of niets! is een gelaagde feelgoodroman van topauteur Gillian King. Leef mee met Nikki, die in de trein de aantrekkelijke Thijs ontmoet. Ze is op slag ... »
Ik vergeet je niet Maddy heeft altijd in de schaduw van haar zus Elisa gestaan. Elisa was overal goed in en werd op handen gedragen door hun ouders. Zij wel. Maar Elisa is er a... »
Acht minuten In het verhaal Acht minuten van Gillian King hebben Vera en Matthijs een nogal ingedutte relatie. Mede daardoor is Vera erg gevoelig voor de aandacht van een... »
Je moest eens weten <em>Hij heeft alles wat ze zoekt in een man. Maar wat houdt hij verborgen?</em>
<em> </em>
Billy heeft het flierefluitersyndroom. Haar vriendinnen... »
Summer lovin Summer lovin', de chicklitbundel met zeven zinderende zomerverhalen voor een zonnig prijsje. Gillian King, Petra Kruijt, Anne West, Carlie van Tongeren, Mari... »
Zwart-wit <i>Zwart-wit</i> van Gillian King is opnieuw een feelgoodroman die je in één ruk uitleest!
Op weg naar een sollicitatiegesprek scheelt het maar ... »
O, o, Olivia <i>O, o, Olivia</i> van Gillian King is een humorvolle en herkenbare feelgoodroman over Olivia, die na een dronken onenightstand in een nachtmerrie belandt. ... »