Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Oma's Spelletjes Spelletjes die we vroeger speelden.<br/><br/>Heel veel spelletjes die altijd leuk gebleven zijn.<br/>Spelletjes voor jong en oud.<br/>Koekhappen, stoelendans... »
De aap met de blauwe ogen Gerhardt Mulder beschouwt de mens als één van de tweehonderd apensoorten. Hij vindt deze een bijzonder soort aap, niet alleen omdat 'dit dier' een vacht mi... »
Stanley Hillis Wie is de man die zo charmant en zorgzaam naar zijn vrouwen en vriendinnen kon zijn? Wie is de man die urenlang bezig kon zijn antiek te restaureren?<br/><br... »
Amsterdamse penoze Opnieuw dook misdaadchroniqueur Gerhardt Mulder onder in de onderwereld van Amsterdam. Hij kent deze schimmige wereld van binnenuit. In zijn jonge jaren reed... »
Utrechtse wijsheden Dit boekje bevat een verzameling Utrechtse wijsheden, geïllustreerd door Bert Witte en verzameld door Gerhardt Mulder.<br/><br/>'k Ben 't zo zat a... »
De eerste misdaadencyclopedie van de Lage Landen Deze misdaadenclopedie is de eerste Nederlandstalige uitgave in haar soort. Het boek bevat een enorme hoeveelheid informatie, ruim 400 lemma's en uitgebreid ... »