Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Rotterdamse penoze Over kruimeldieven en keiharde killers Minder bekend dan de Amsterdamse onderwereld, maar minstens zo groot en gewelddadig, is het criminele milieu in en r... »
Haagse wijsheden Dit boekje bevat een verzameling Haagse wijsheden, verzameld door Gerhardt Mulder en voorzien van prachtige illustraties van Bert Witte.<br/><br/>Hè hep gai... »
Oma's Spelletjes Spelletjes die we vroeger speelden.<br/><br/>Heel veel spelletjes die altijd leuk gebleven zijn.<br/>Spelletjes voor jong en oud.<br/>Koekhappen, stoelendans... »
Haat en Hartstocht Het kind ontwikkelde een psychische fixatie op wraak door zeer traumatische oorlogservaringen. Moeder werd gefusilleerd en vader pleegde zelfmoord.<br/>Als m... »