Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Broodtrommelboek Eetontwerper Marije Vogelzang (bekend in binnen- en buitenland) maakte dit Broodtrommelboek, met talloze ideeen voor de meeneemlunch voor je kinderen. Groene... »
Vrolijk in 3 1/2 maand Doe de dingen anders dan je gewend bent en je leven ziet er meteen leuker uit. Steek een nepsigaret op, stuur een cadeautje naar iemand die je niet kent, lee... »
Dochters Ontdek alles over hoe je als vader met je dochter om kunt gaan.MEER ZOALS DITVind je dit interessant? Klik voor meer op de serie Persoonlijke Ontwikkeling en... »
Vaders eerste jaar De ontwikkeling van een babybrein is magie. En het brein van een jonge moeder verandert ook als een razende. Belangrijk dus om als jonge vader vinger aan de ... »
Dochters Een vader van een zoon hoeft alleen maar aan zijn eigen jeugd te denken om te weten wat jongens leuk vinden. Een vader van een dochter heeft het een stuk las... »
Hackers In veel Hollywoodfilms verschijnt vroeg of laat een hacker. Er flitsen wat cijfersen letters over het beeldscherm, en voilĂ : daar is de geheime informatie d... »
De race om het Majoranadeeltje <p>In <i>De race om het Majoranadeeltje</i> volgen we quantumwetenschapper Leo Kouwenhoven, een pionier in de race om de ultieme quantumcomputer te bouwen. E... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });