Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Omwille van de publieke zaak Na veertig jaar werkzaam te zijn geweest in diverse takken van de wetenschap, neemt Gabriël van den Brink afscheid als hoogleraar maatschappelijke bestuursk... »
Beroepszeer In Nederland zit veel beroepszeer in de miskenning van het beroepseer. Vroeger was het parool op de werkvloer 'wie er verstand van heeft, mag het zeggen'. Te... »
Moderniteit als opgave een antwoord aan relativisme en conservatisme. Sinds hert einde van de jaren negentig maakt Nederland een crisis door.... »
Culturele kansen Veertig jaar integratiebeleid heeft minder opgeleverd dan de bedoeling was. De segregatie is toegenomen, en de aanpak van achterstandswijken stelt vaak teleu... »
Wat de samenleving kan betekenen Hoewel talloze onderzoekers, bestuurders en commentatoren over de samenleving spreken, beseffen slechts weinige wat die term betekent. Laat staan dat ze wete... »